Kultura na Bani 2019: 4Dreamers w Białce Tatrzańskiej!

Reklama                                                              

Czas na kolejny tydzień z Kulturą na Bani. Bogaty program wydarzeń kulturalnych gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Tradycyjnie już, tydzień otworzymy wtorkowym (16.07, 21:00) seansem Kina na Stoku. Po ubiegłotygodniowym, głośnym „La La Land”, także i tym razem widzowie raczyć się będą mogli kinem z absolutnie najwyższej półki. Wyświetlany będzie bowiem „Wilk z Wall Street” z Leonardo DiCaprio w roli głównej. Dzień później, dla spragnionych prawdziwie góralskiej zabawy, przygotowaliśmy z kolei biesiadę w Restauracji Góralskiej.

W czwartek (18.07) tradycyjnie na scenie Kultury na Bani czekać nas będzie koncert unplugged. Tym razem wystąpi Hanka Wójciak. Pochodząca z Zakopanego wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Laureatka I Nagrody na 46. Studenckim Festiwalu Piosenki (2010). Zapraszamy od godziny 20:00. W piątek (19.07) nie lada gratka czeka na fanów Deep Purple. Na naszej scenie zagra bowiem cover band legendarnego zespołu, Purple Snake. Start o 20:00.

Reklama                                                              

Sobota należeć będzie z kolei do BalkanScream. Grupa łączy jazz, folk i elektronikę, czego efektem jest elektryzująca publiczność mieszanka. Jak przekonują sami muzycy, podczas ich koncertów “każdy słuchacz znajdzie cząstkę siebie”. Muzycy na scenę wyjdą o godzinie 20:00, ale pod sceną Kultury na Bani warto pojawić się wcześniej, bowiem już od 18:30 zagra LostInDeSyti – młody, energetyczny zespół z niezwykle utalentowaną wokalistką – Pauliną Filipiec.

W niedzielę przygotowaliśmy megaatrakcję dla fanów boysbandu 4DREAMERS. Uczestnicy tegorocznego Festiwalu w Opolu wystąpią na Scenie Kultury na Bani o godzinie 17:00!

Organizatorzy: Hotel Bania Thermal & Ski oraz Terma Bania
Współfinansujący: Gmina Bukowina Tatrzańska
Sponsorzy: Kotelnica Białczańska, Tatry Super Ski, RhSport, SportowyButik.pl, Sport Town, Pepsi, Never Ever, Firma Janas, Robert Marcisz Warzywa i Owoce.
Patroni medialni: Podhale24.pl, Malopolskaonline.pl, 24tp.pl, Tygodnik Podhalański, Regiontatry.pl, Goral.info.pl, Nowotarska Telewizja Kablowa, Nowytarg24.tv

Szczegółowy plan koncertowego lata można znaleźć na www.kulturanabani.pl