„Kto nosi odblaski zasługuje na oklaski” – Odblaskowy Rajd z Publiczną Szkołą Podstawową nr 1 SPSK w Starem Bystrem

Reklama                                                              

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 SPSK im. Św. Andrzeja Boboli w Starem Bystrem po raz czwarty bierze udział w X już edycji małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła” .

– Dwukrotnie zdobyliśmy 1 miejsce w powiecie nowotarskim, a w zeszłym roku uplasowaliśmy się w pierwszej dziesiątce, zajmując 7 miejsce i uzyskując tytuł Bezpiecznej Szkoły – mówią przedstawiciele szkoły w Starem Bystrem. – W tym roku podjęliśmy akcję ponownie – już od początku września prężnie działamy podejmując różnorakie inicjatywny. Chcemy nadal uświadamiać szczególnie mieszkańców Gminy Czarny Dunajec – jak również całą Małopolskę – o ważności noszenia elementów odblaskowych.

W związku z tym 28 września szkoła w Starem Bystrem organizuje „Odblaskowy Rajd Rowerowy” ścieżką rowerową z Czarnego Dunajca w stronę Słowacji – z udziałem rodziców, uczniów i nauczycieli.

Reklama                                                              

– Zapraszamy wszystkie chętne osoby do udziału – w tym jakże ważnym dla nas Rajdzie. Przekonajmy wspólnie wszystkich, że odblask może uratować życie – mówią przedstawiciele szkoły.

Start w sobotę 28 września 2019 r. o godzinie 9:00 z Czarnego Dunajca. Z pewnością będą po drodze atrakcje.