Kolejny Mercedes Arbonne na Podhalu (zdjęcia)

13 października 2019 roku miało miejsce uroczyste przekazanie kluczyków do białego mercedesa dla kolejnej konsultantki firmy Abronne Magdaleny Adamczyk przez jej sponsora Sylwię Gąsienicę-Srokę. To już drugi mercedes na Podhalu ze wszystkich siedemnastu sponsorowanych przez firmę Arbonne, jakie jeżdżą po polskich drogach.

Reklama                                                              

Od pięciu lat konsultantki na Podhalu odnoszą niesamowite sukcesy, dzieląc się pracą i niesamowitymi produktami.

Ogłoszenie:                                                              

Magdalena Adamczyk 14 lat pracowała na etacie jako księgowa. Długo łączyła dwie prace razem. Po pewnym czasie postanowiła pozostać tylko z firmą Arbonne, by móc dzielić się możliwościami biznesowymi i produktami z większą ilością osób. Na co dzień jest mamą dwójki dzieci i 16 Regional Vice President w Polsce.

Firma Arbonne powstała prawie 40 lat temu. Jej założyciel Peter Morck stworzył produkt czysty, bezpieczny i dobroczynny. Produkty są wegańskie, bez parafiny, bez glutenu, bez soi, bez laktozy i składników modyfikowanych genetycznie GMO. Arbonne ogromny nacisk kładzie na kosztowne badania, aby produkt był najczystszy, stąd certyfikat koszerności, który również posiada. Firma działa już w 6 krajach, więc konsultanci mają możliwość rozwijania globalnego biznesu.

– Praca w Arbonne to ogromna szansa dla wielu osób. Jeśli poznaliście produkt na domowym spa, które organizujemy, to ogromnie się cieszę! Wiele osób z radością korzysta z naszych produktów, jednak ogromna ilość jeszcze o nas nie słyszała. Naszym marzeniem jest, by coraz więcej osób się o nas dowiedziało, by mogło wypróbować tych dobroci, ponieważ nasze zdrowie jest najważniejsze. A jeśli chcesz usłyszeć o możliwościach biznesowych, jakie daje Arbonne, to również na takim domowym spa można wszystkiego się dowiedzieć, zatem serdecznie zachęcam do kontaktu z naszymi konsultantami. Gwarantuję, że będziecie odprężeni i wypielęgnowani – mówi Magdalena Adamczyk.

Fot. Jakub Kurek