Kolejne Marki Tatrzańskie poszukiwane

Ruszyła kolejna edycja konkursu o przyznanie Marki Tatrzańskiej 2019. Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury zaprasza do zgłaszania kandydatów z podtatrzańskich gmin.

O przyznanie certyfikatu starać się można w trzech kategoriach: artykuły spożywcze; wyroby i produkty rękodzielnicze; usługi gastronomiczne, handlowe, noclegowe i inne na terenie Powiatu Tatrzańskiego. Zgłoszone do konkursu produkty i usługi oceniane będą przez powołaną w tym celu Kapitułę.

– Celem przedsięwzięcia jest pełna identyfikacja artykułów spożywczych, wyrobów, produktów rękodzielniczych, usług gastronomicznych, handlowych, noclegowych oraz innych na terenie Powiatu Tatrzańskiego. Mamy nadzieję, że konkurs przyczyni się do podniesienia jakości oferowanych produktów, podniesie prestiż i wpłynie na poprawę wizerunku regionu i jego mieszkańców – wyjaśniają przedstawicie TARPiK-u.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres: Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury, ul. Tetmajera 24, 34-500 Zakopane, tel. 18 20 613 20

Wnioski można składać do 31 grudnia 2019 r.

fot. TARPiK