Kolejna walka zawodnika NKSW transmitowana w telewizji

Reklama                                                              

 

Zawodnik Nowotarskiego Klubu Sportów Walki Marcin Kalata będzie walczył podczas gali “Rocky Warriors Cartel” już w najbliższy piątek 5 lipca. Impreza odbędzie się w hali Arena w Gdyni, a całość będzie transmitowana na żywo przez TVP Sport. Przeciwnikiem Marcina będzie młody, silny i bardzo niebezpieczny Michał Piwowarski.

Walka w formule MMA została zakontraktowana na trzy rundy po 5 minut w limicie wagowym -120kg. Transmisja w telewizji rozpoczyna się o godz. 19:30. Kalata ma czwarty w kolejności pojedynek.

– Podobnie jak w przypadku Brzeskiego gorący zachęcamy kibiców do oglądania naszego podopiecznego. Wiemy, że ostatni pojedynek Łukasza z Michałem Kitą oglądało mnóstwo sympatyków sportów walki z Podhala, za co bardzo dziękujemy i namawiamy do wspierania nas i tym razem. Podhale kibicuje Kalacie!!! – zachęca trener Wojciech Hoły z Nowotarskiego Klubu Sportów Walki. – Tradycyjnie dziękujemy naszym sponsorom za wspieranie zawodnikó,w NKSW dzięki czemu mogą realizować cele sportowe: Budweld, hotel Bystra, Medical Clinic Podhale, Gorący Potok, Fitness Factory, Rent a Car Bukowski Bartosz, DomBud, Fabryka Reklamy, DW Angelika, Kryptowaluty-Wczesne Sygnały.

Opr. ag