Kino Miejsce w Zakopanem wystartuje jako pierwsze w Polsce po kwarantannie

Reklama                                                              

Kino Miejsce w Zakopanem zaprasza na prawdopodobnie pierwszy w Polsce seans po długiej przerwie! W najbliższą sobotę (6 czerwca) zaledwie minutę po północy miłośnicy filmów na dużym ekranie, po niemal trzymiesięcznej pauzie, znowu będą mogli zająć wygodne fotele w sali kinowej.

Organizatorzy wykorzystują pierwszy możliwy termin, aby przyjaciele i miłośnicy dobrego kina mogli spotkać się i wspólnie obejrzeć film. Tytuł do samego końca pozostanie tajemnicą, co dodaje pikanterii wydarzeniu – wiemy tylko, że będzie to produkcja, której do tej pory na pewno jeszcze nikt nie oglądał na dużym (kinowym) ekranie. Od tego dnia Kino Miejsce wznowi także swoją regularną działalność.

Bilety na seans można zakupić online na stronie www.kinomiejsce.zakopane.pl. Koszt wydarzenia to zaledwie 15 zł, ale organizatorzy przygotowali dodatkowe bilety cegiełki, których zakup ma pomóc Miejscu stanąć na nogi po długiej przerwie. Do każdej cegiełki będzie dołączona unikalna maseczka z logiem kina. Seans odbędzie się z zachowaniem niezbędnych środków bezpieczeństwa, zapełnione zostanie maksymalnie 50% miejsc, a widzowie będą oglądać film w maseczkach.

Reklama                                                              

Data: 06.06.2020
Godzina: 00:01
Miejsce: Kino Miejsce, Zakopane ul. Orkana 2

Studyjne Kino Miejsce powstało z inicjatywy organizacji non-profit, Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” Gniazdo w Zakopanem przy współpracy z Zakopiańskim Centrum Kultury. Misją przedsięwzięcia jest upowszechnienie kultury filmowej połączonej ze sztuką nowych mediów.