Karnety na wiosenne rozgrywki III ligi w sprzedaży

 

Rozgrywki wiosenne III ligi w Nowym Targu zbliżają się wielkimi krokami. Kibice mogą nabyć karnet na całą rundę, oszczędzając 30 zł.

W rundzie wiosennej do stolicy Podhala przyjedzie aż 9 zespołów, w tym spadkowicz z II ligi – Wisła Puławy (mecz 1 maja). Oprócz puławian, w Nowym Targu zobaczymy też Chełmiankę Chełm (9 marca), Wisłę Sandomierz (16 marca), Wiślan Jaśkowice (30 marca), Avię Świdnik (10 kwietnia), Spartakusa Daleszyce (20 kwietnia), Hutnik Kraków (8 maja), Stal Kraśnik (18 maja) i KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (1 czerwca).

Obecnie trzecia najlepsza drużyna III ligi grupy IV budzi w piłkarskim środowisku sporo zainteresowania, a ostatnio coraz częściej da się słyszeć o NKP Podhale w mediach ogólnopolskich. Zawodnicy, sztab szkoleniowy i Zarząd liczą, że zainteresowanie to przełoży się również na liczbę widzów na trybunach i regularną obecność zorganizowanej grupy kibiców, którym już teraz z tego miejsca organizatorzy dziękują za organizację dopingu w meczach jesiennych.

Karnety na rundę wiosenną są do nabycia w cenie 60 zł i upoważniają do wejścia na 9 spotkań mistrzowskich III ligi w Nowym Targu. Można je kupić w Biurze klubu (godziny otwarcia: poniedziałek, środa, piątek w godzinach 11:30-14:00 oraz wtorek i czwartek w godzinach 16:00-18:00), a także bezpośrednio przed pierwszym meczem rundy w kasach biletowych (9 marca) – ul. Kolejowa 161, Nowy Targ.

Opr. ag