Już wkrótce otwarcie innowacyjnego Salonu Moliera2.com | Zakopane!

Miłośnicy ekskluzywnych marek mogą zacierać ręce. Już wkrótce  wielkie otwarcie innowacyjnego Salonu Moliera2.com | Zakopane, czyli najmodniejszego miejsca w Małopolsce. Po niebywałym sukcesie uwielbianych przez gwiazdy oraz Polki butików w Warszawie, Poznaniu Katowicach czy Sopocie, firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów z południa Polski i już wkrótce zaoferuje im kolekcje światowych projektantów.

Najmodniejsze miejsce w Zakopanem.

Eleganckie wnętrze zaprojektowane z myślą o komforcie Klientów, dogodna lokalizacja w ścisłym centrum Zakopanego oraz naszpikowanie innowacyjnymi technologiami – to tylko niektóre z zalet drugiego pod szyldem Moliera2.com Salonu, którego wielkie otwarcie już wkrótce. Dostępne będą tutaj unikatowe kolekcje z wybiegów najlepszych projektantów i ekskluzywnych domów mody z całego świata. W tym pełnym inspiracji butiku z odzieżą luksusową znajdziemy wyjątkowe stylizacje i akcesoria na każdą okazję. Będzie to najmodniejsze miejsce w Małopolsce!

Ubrania i akcesoria od światowych projektantów.

Świat mody to miejsce pełne niebywale bogatej palety kolorów, stylów i kreatywności projektantów, których prace i kolekcje będą dostępne w Salonie Moliera2.com | Zakopane. W tym pełnym inspiracji miejscu z odzieżą luksusową Klienci znajdą wyjątkowe stylizacje dla siebie oraz swoich bliskich na każdy sezon i okazję. Szeroki asortyment dla kobiet i mężczyzn z pewnością przykuje uwagę osób podążających za obecnymi trendami. Co więcej, innowacyjny butik będzie nie tylko punktem odbioru zamówień, ale również miejscem z możliwością mierzenia całego asortymentu dostępnego w sklepie internetowym.

Dogodna lokalizacja w centrum Zakopanego.

W trosce o komfort Klientów, ekskluzywny Salon Moliera2.com w Zakopanem zlokalizowany będzie w ścisłym centrum miasta przy ul. Krupówki 49.

Dalszych informacji udziela:

PR & Marketing Manager/ Kamila Raksimowicz

pr@moliera2.com/ tel. 509 456 034