Już w niedzielę poznamy nową Miss Małopolski i Miss Małopolski Nastolatek – konkurs z udziałem trzech Orawianek


Już w najbliższą niedziele 26. maja odbędzie się Gala Finałowa Miss Małopolski 2019, podczas której poznamy nową Miss Małopolski oraz Miss Nastolatek Małopolski 2019.

Podczas gali w InterHouse Hotel (Bratysławska 2, Kraków) o koronę najpiękniejszej mieszkanki naszego województwa będzie rywalizować 21 finalistek ubiegających się o tytuł Miss Małopolski oraz 16 uczestniczek o tytuł Miss Nastolatek Małopolski 2019.

O tytuł Miss Nastolatek Małopolski zmierzą się także reprezentantki powiatu nowotarskiego – Justyna Basisty z Jabłonki, Kamila Kobroń z Lipnicy Wielkiej i Natalia Machaj z Zubrycy Dolnej.

Producentem i Gospodarzem Gali Finałowej jest Hubert Stanisław Centkowski z Anatomy Events. Natomiast za organizację konkursu odpowiada GOmodels – Agencja Hostess i modelek pod wodzą Grzegorza Ostrowskiego.

Komu koronę przekaże obecnie panująca Kinga Wawrzyniak (Miss Małopolski 2018), która w grudniu w finale Miss Polski w Krynicy-Zdrój zdobyła tytuł 3 Wicemiss Polski? Natomiast, kto po dwóch latach otrzyma koronę najpiękniejszej Małopolanki od ustępującej Jowity Nowak? Odpowiedź na te pytania poznamy już w niedzielę.

Dziś prezentujemy efekty sesji zdjęciowej finalistek wykonanej przez fotografa Kamila Hadyńskiego w kreacjach elevenstory. Na swoje faworytki można głosować na stronie organizatora, gdzie wybierana obecnie jest Miss Internautów.

Gala Finałowa rozpoczyna się o 20:00, a bilety na to wydarzenia można nabyć odwiedzając stronę konkursu www.faceobook.com/MissMalopolskiOfficial.