Igrzyska Młodzieży Szkolnej Ośrodka Rabka-Zdrój w piłce ręcznej chłopców

 

1 kwietnia w hali sportowej w Szkole Podstawowej w Jabłonce odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej Ośrodka Rabka-Zdrój w piłce ręcznej chłopców.

Organizatorem wydarzenia było Powiatowe Centrum Kultury – Ośrodek Sportowy Rabka Zdrój.

Wyniki spotkań :

SP 1 Spytkowice  – SP 2 Zubrzyca Górna                  5 : 6       (2:3)

SP 1 Rabka-Zdrój – SP Raba Wyżna                          6 : 12     (3:7)

SP 1 Jabłonka   – SP 2 Zubrzyca Górna                    13 : 5       (5:4)

SP Raba Wyżna – SP 1 Spytkowice                            7 : 6       (4:3)

SP 1 Rabka-Zdrój – SP 1 Jabłonka                              1 : 12     (1:7)

SP 2 Zubrzyca Górna   – SP Raba Wyżna                   7 : 7       (3:4)   k. 2:1

SP 1 Jabłonka – SP 1 Spytkowice                             11 : 10     (8:3)

SP 1 Rabka-Zdrój – SP 2 Zubrzyca Górna                  3 : 11     (2:6)

SP 1 Jabłonka – SP Raba Wyżna                               16 : 8       (7:5)

SP 1 Spytkowice  – SP 1 Rabka-Zdrój                        9 : 4       (3:1)

Kolejność końcowa:

1/Szkoła Podstawowa Nr 1 Jabłonka                     12 pkt               (op. Jakub Janczy)

2/ Szkoła Podstawowa Nr 2 Zubrzyca Górna                8                 (op. Lucjan Janik)

3/ Szkoła Podstawowa Raba Wyżna                         7

4/ Szkoła Podstawowa Nr 1 Spytkowice                 3

5/ Szkoła Podstawowa Nr 1 Rabka-Zdrój                0

Najlepszy zawodnik turnieju:    Jakub Woszczek   (SP 1 Jabłonka)

Skład zwycięskiego zespołu: Baraściak Dominik, Biernat Maksymilian, Janczy Mateusz, Knaga Grzegorz, Korbel Mateusz, Kubacka Michał, Machaj Artur, Paniak Wojciech, Piekarczyk Maciej, Woszczek Jakub, Zahora Karol

Zespoły z miejsc I – V otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary /m-ca I-III/, najlepszy  zawodnik – wyróżnienie (statuetkę).

Zespoły z miejsc I – II uzyskały awans do zawodów powiatowych.

Fot. Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu