Grel Trute, Przełęcz Łopuszna, Łęgi Nowa Biała i Wierchy Lasek w finale Pucharu Wójta Gminy Nowy Targ

W niedzielę 28 lipca 2019 r. na czterech boiskach: w Trutem, w Waksmundzie, w Nowej Białej oraz w Pyzówce, odbyły się eliminacje Pucharu Wójta Gminy Nowy Targ.

W wyniku przeprowadzonych eliminacji w poszczególnych grupach awans do finału uzyskały drużyny:
w grupie I – Grel Trute,
w grupie II – Przełęcz Łopuszna,
w grupie III – Łęgi Nowa Biała,
w grupie IV – Wierchy Lasek, które zwyciężyły w turnieju o Puchar Proboszcza parafii Klikuszowa.
Finał Pucharu Wójta odbędzie się w Ostrowsku 4 sierpnia 2019 r. rozgrywki rozpoczną się o godzinie 14.00. Poniżej szczegółowe wyniki.

Grupa I TRUTE

Wyniki meczów:
Gronik Gronków – Skałka Rogoźnik 2:0,
Podgórki Krauszów – Grel Trute 1:0,
Grel Trute – Gronik Gronków 4:0,
Skałka Rogoźnik – Podgórki Krauszów 0:0,
Podgórki Krauszów – Gronik Gronków 1:2,
Grel Trute – Skałka Rogoźnik 2:1

Nazwa Punkty B. zdobyte B. stracone
1. Grel Trute 6 pkt 6 2
2. Gronik Gronków 6 pkt 4 5
3. Podgórki Krauszów 4 pkt 2 2
4. Skałka Rogoźnik 1 pkt 1 4

Awans – Grel Trute

Grupa II WAKSMUND

Wyniki meczów:
Huragan Waksmund – Dunajec Ostrowsko 0:2,
Przełęcz Łopuszna – Dunajec Ostrowsko 0:0,
Przełęcz Łopuszna – Huragan Waksmund 3:0

Nazwa Punkty B. zdobyte B. stracone
1. Przełęcz Łopuszna 4 pkt 3 0
2. Dunajec Ostrowsko 4 pkt 2 0
3. Huragan Waksmund 0 pkt 0 5

Awans – Przełęcz Łopuszna

Grupa III NOWA BIAŁA

Wyniki meczów:
Łęgi Nowa Biała – Bór Dębno 2:0,
Wiatr Ludźmierz – Spisz Krempachy 3:0,
Łęgi Nowa Biała – Spisz Krempachy 2:1,
Bór Dębno – Wiatr Ludźmierz 1:0,
Łęgi Nowa Biała – Wiatr Ludźmierz 2:0,
Spisz Krempachy – Bór Dębno 0:3 (walkower)

Nazwa Punkty B. zdobyte B. stracone
1. Łęgi Nowa Biała 9 pkt 6 1
2. Bór Dębno 6 pkt 4 2
3. Wiatr Ludźmierz 3 pkt 3 3
4. Spisz Krempachy 0 1 8

Awans – Łęgi Nowa Biała

Grupa IV PYZÓWKA

Wyniki meczów:
Krokus Pyzówka – Grom Morawczyna 2:0,
Klikuszowa – Wierchy Lasek 0:2,
Wierchy Lasek – Grom Morawczyna 3:1,

Półfinały:
Obidowa – Klikuszowa 1:0,
Wierchy Lasek – Krokus Pyzówka 1:0

Mecz o 3 miejsce:
Krokus Pyzówka – Klikuszowa 4:3 karne

Finał:
Wierchy Lasek – Obidowa 1:0

Awans – Wierchy Lasek