Gminy z powiatów nowotarskiego i tatrzańskiego w Plebiscycie na Najpiękniejszą Gminę Małopolski

Reklama                                                              

Na portalu informacyjnym M jak Małopolska rozpoczął się I Plebiscyt na Najpiękniejszą Gminę Małopolski. Do niedzieli 10 maja można głosować na gminy wiejskie z powiatów nowotarskiego i tatrzańskiego.

Zgodnie z zasadami można głosować do godz. 21.00. Wyłonione zostaną dwie gminy, które awansują do finałowego głosowania (29 czerwca – 12 lipca). Głosować można za pośrednictwem portalu M jak Małopolska na stronie: www.mjakmalopolska.pl/2020/05/04/najpiekniejsza-gmina-wiejska-malopolski-region-1-powiaty-nowotarski-tatrzanski

– W plebiscycie na Najpiękniejszą Gminę Wiejską w naszym województwie podzieliliśmy Małopolskę na osiem regionów. W każdym tygodniu począwszy od 4 maja, będziemy wybierać z danego regionu po dwie gminy, które awansują do finału – czytamy na stronie M jak Małopolska.

Reklama:                                                          


Pierwszy region to gminy wiejskie z powiatów nowotarskiego oraz tatrzańskiego: Biały Dunajec, Bukowina Tatrzańska, Czarny Dunajec, Czorsztyn, Jabłonka, Kościelisko, Krościenko nad Dunajcem, Lipnica Wielka, Łapsze Niżne, Nowy Targ, Ochotnica Dolna, Poronin, Raba Wyżna, Spytkowice oraz Szaflary.

Oddawać głos można  do niedzieli  10 maja (do godziny 21.00).

Wspierać swoją gminę można raz dziennie.

Szczegóły na stronie: www.mjakmalopolska.pl/2020/05/04/najpiekniejsza-gmina-wiejska-malopolski-region-1-powiaty-nowotarski-tatrzanski