Gmina Nowy Targ na największych w Polsce zimowych Targach Turystycznych Snow Expo 2019 (zdjęcia)

Gmina Nowy Targ po raz kolejny uczestniczyła w największych w Polsce zimowych Targach Turystycznych Snow Expo 2019 nie tylko dla narciarzy.

Reklama                                                              

Reklama                                                              

Reklama                                                              

– Podczas targów prezentujemy w nowoczesny sposób zimową i nie tylko zimową ofertę turystyczną gminy, opartą głównie o sieć zimowych szlaków narciarstwa biegowego, ale także trasy skiturowe oraz piesze. Promujemy również nasze szlaki i ścieżki rowerowe, Velo Dunajec, Szlak wokół Tatr oraz ścieżkę wokół Jeziora Czorsztyńskiego. Pokazujemy piękno naszych zabytków, unikatową historię i kulturę regionu – mówi Marcin Kolasa, wicewójt gminy Nowy Targ.

Reklama                                                              

Reklama                                                              

Reklama                                                              

– Filmy promocyjne, filmy VR 360 stopni oglądane w specjalnych okularach 3D przenoszą gości odwiedzających nasze stoisko prosto do Obidowej, Łopusznej, Krempach, Dębna, Waksmunda, na Turbacz i wielu innych miejscowości naszego samorządu. Oczywiście nie brakuje tradycyjnych papierowych materiałów promocyjnych. Nasze góralki wręczają mapy, foldery, przewodniki, które pomogą odkryć liczne atrakcje Gminy. Okraszamy to oczywiście podhalańskim oscypkiem i innymi regionalnymi smakołykami. Co warte podkreślenia na naszym stoisku znajdują się też liczne materiały promocyjne przekazane przez przedsiębiorców turystycznych z terenu Gminy. Reklamujemy obiekty noclegowe, pensjonaty, wypożyczalnie nart biegowych, rowerów., obiekty gastronomiczne – mówi Marcin Kolasa.

– Zapraszamy licznie odwiedzających nasze stoisko Warszawiaków do odwiedzenia naszej Gminy i skorzystania z naszych atrakcji i oferty naszych przedsiębiorców. Zapraszamy również już na przyszły rok do Centrum Narciarstwa Biegowego Gorce Klikuszowa, które rozpocznie swoje funkcjonowanie już za rok – mówią przedstawiciele gminy Nowy Targ.