„Dotykasz, wygrywasz” – VIII Kampania Profilaktyczna Podhalańskich Amazonek

Reklama                                                              

 

We wtorek 1 października 2019 r. odbyła się ósma kampania profilaktyczna badania raka piersi organizowana przez Stowarzyszenie Podhalańskich Amazonek, które od zawsze inspirują i zachęcają innych do słuchania własnego ciała – #dotykaszwygrywasz 

W wydarzeniu, które miało miejsce w nowotarskim MOK-u wzięło udział sześć szkół z Nowego Targu oraz na specjalne zaproszenie Szkoła Podstawowa im. Stanisława Kostki z Leśnicy, do której powędrował pakiet 10 badań USG piersi dla nauczycieli ufundowany przez Centrum Zdrowia i Urody American Dreams health & beauty. Beneficjentem drugiego pakietu 10 badań USG od AD zostali nauczyciele LO im. Seweryna Goszczyńskiego.

Reklama                                                              

Z okazji kampanii American Dreams został fundatorem ponad 100 uczniowskich zniżek na zabiegi w centrum oraz 14 specjalnych voucherów dla nauczycieli biorących udział w wydarzeniu.

Event rozpoczęły występy artystyczne wykonane przez uczniów zaproszonych szkół. Piękna pogoda była cudownym zwieńczeniem pracy jaką Amazonki włożyły w  szeroką akcję edukacyjno-profilaktyczną na terenie dwóch powiatów, połączoną z poszukiwaniem sponsorów dla 75 badań USG piersi.

– To wielkie dzieło i szczytny cel, który należy wspierać i podkreślać jego ważność” – mówi właścicielka American Dreams Patrycja Furczoń.

Ósmą profilaktyczną kampanię zakończył akustyczny koncert zespołu Folkland.

Przykład działalności Amazonek, ich dzielności i zaangażowania oraz edukacja i wszelkie apele o samobadanie, poddawanie się badaniom są ogromnym wsparciem dla osób, które podejmują codzienną walkę z rakiem piersi. W dzisiejszych czasach rak nie musi być wyrokiem. Należy pamiętać, żeby się nie poddawać i spróbować przewartościować swoje życie poprzez jego zmianę oraz odcięcie się od „toksycznych” ludzi i złego otoczenia.

Pamiętajmy też co m.in. należy robić aby zapobiec zachorowaniu na raka!

– Po pierwsze: badaj się sama oraz korzystaj z badań profilaktycznych, podstawowych USG, mammografii minimum raz w roku.

– Zmień sposób odżywiania. Pamiętaj jesteś tym co jesz.

– Ruch to podstawa, zadbaj o jakąkolwiek aktywność fizyczną.

– Pamiętaj, że najważniejsza jesteś TY i Twoje potrzeby. Przestań zamartwiać się o wszystkich i o wszystko. Życia i tak nie przeżyjesz za kogoś. Dbaj o swoje potrzeby, relaks, odpoczynek. Zrób coś tylko dla siebie i pozbądź się poczucia własnej winy. To nie jest egoizm. Pamiętaj, że musisz żyć dla bliskich Ci osób, ale żeby żyć musisz dbać o siebie i o sobie nie zapominać. Zwolnij… Pracy nie przerobisz… Idź na spacer, masaż, do fryzjera – zadbaj o swoje dobre samopoczucie, co przełoży się na Twoje relacje, radość z życia… i przede wszystkim na zdrowie.

– Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować Pani Ewie Palider, która zwróciła się do naszego centrum o wsparcie akcji Amazonek, za zaufanie i dobre słowo. Łączy nas wspólny cel – dobro kobiet. My jako centrum zdrowia i urody, dbamy nie tylko o piękny wygląd naszych wspaniałych klientek ale także o ich zdrowie oraz edukację. Oferujemy wsparcie, które mogą otrzymać poprzez uczestnictwo w warsztatach motywacyjnych czy udział w plebiscytach, gdzie doceniamy wszystkie te Panie, które na to bezwzględnie zasługują. Organizujemy również akcje metamorfozy, do których może zgłosić się każda chcąca odmienić swój wizerunek Pani. Takie metamorfozy są również u nas w ciągłej ofercie. Nowością w naszym centrum są teraz porady oraz spotkania z Panią psycholog Elizą Czyżewską, która będzie pomagać i wspierać potrzeby naszych klientów – dodaje Patrycja Furczoń.

Bardzo serdecznie chcielibyśmy zaprosić na najbliższe warsztaty motywacyjne, które mają odbyć się 12 października w Centrum Zdrowia i Urody American Dreams, a prowadzącymi będą tym razem dwie wspaniałe kobiety, coacherki Paulina Biernat i Dominika Tajnar.

– Zachęcamy do wzięcia udziału wszystkie kobiety, które chcą się rozwijać i te które chcą zmienić swoje życie na lepsze. Zapytania prosimy kierować do recepcji American Dreams – mówi Patrycja Furczoń.

Centrum zdrowia u urody American Dreams health & beauty
Ul.Skałka 1
34-424 Zaskale
Tel.515 502 222, e-mail: recepcja@american-dreams.pl
american-dreams.pl

Polub nas na:
facebook.com/AmericanDreamsPL/
instagram americandreams.zaskale

artykuł promocyjny