Daria Dorato z Nowego Targu w finale konkursu magazynu „Cosmopolitan” – „Mocne Strony Kobiety” – zachęcamy do głosowania

 

 29-letnia nowotarżanka Daria Dorato jest piosenkarką i aktorką (absolwentką krakowskiej szkoły aktorskiej SPOT), dumną ze swych dotychczasowych epizodycznych ról w serialu „Gliniarze”, „Szpital” oraz „Ukryta Prawda”. Obecnie studiuję anglistykę na Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu.

Jej sukcesem jest kwalifikacja do finału konkursu pt. „Mocne Strony Kobiety” organizowanego przez magazyn Cosmopolitan. Jest jedną z dziesięciu finalistek wybranych z całej Polski.

W związku z tym zachęcamy do codziennego głosowania na nowotarżankę reprezentującą Podhale i całą Małopolskę.

Głosować można na stronie www.cosmopolitan.pl/msk do 14 czerwca 2019 r. do godziny 23.59.00.

– Działam, spełniam marzenia. Staram się walczyć o swoją przyszłość i o sukces – mówi Daria Dorato.

– Kiedyś przeżyła poważny wypadek. Nie dawano jej wielu szans, na to że kiedykolwiek wstanie z wózka inwalidzkiego. A jednak po długim okresie walki o zdrowie udało się jej powrócić do pełnej aktywności zawodowej. Dzisiaj jest aktorką, dumną roli Julii Zakrzewskiej w serialu „Gliniarze”. Dodatkowo studiuje filologię angielską i architekturę, śpiewa i komponuje. Mimo wielu nawracających problemów ze zdrowiem realizuje swoje plany i śmiało snuje marzenia. Niedługo można będzie zobaczyć ją w serialu „Ukryta prawda”, a także na scenie krakowskiego teatru „King’s Players Theater” w jednej z żeńskich ról w komedii Szekspira. Prywatnie jest ciocią trzyletniej Oliwki – pomaga swojej siostrze wychowywać córkę – czytamy na stronie konkursu.

Mocne Strony Kobiety  to polska wersja organizowanej od kilku lat w Stanach Zjednoczonych sztandarowej akcji COSMOPOLITAN – Fun Fearless Female, mającej na celu promowanie filozofii naszego brandu. Dzięki tej niezwykłej platformie chcemy pokazać, że Polki są niebanalne i potrafią działać cuda.

Pokaż nam i reszcie świata swoje zaskakujące umiejętności, godną naśladowania postawę społeczną czy inicjatywę charytatywną, którą zainicjowałaś lub wspierasz. A może wykonujesz niecodzienny zawód lub bijesz rekordy w pewnej dziedzinie? Chcemy poznać Cię bliżej i dać Ci platformę, byś inspirowała kobiety w naszym kraju.

Kandydatki na COSMOgirl są wybierane nie tylko pośród czytelniczek magazynu, ale również zachęcamy nasze czytelniczki, aby zgłaszały inspirujące kobiety ze swojego bliskiego otoczenia, np. siostrę, przyjaciółkę czy koleżankę z pracy.

Akcja ma na celu znalezienie niezwykłej, przebojowej kobiety, która może być wzorem do naśladowania przez innych. Inteligentna, odważna, optymistyczna z wyraźnie postawionym celem, a przy tym serdeczna i odrobinę szalona – to wszystko cechy COSMOgirl.

Jury oceniać będzie: wyjątkowe osiągnięcia życiowo-zawodowe, pomoc innym kobietom w osiągnięciu sukcesu, konsekwencję i siłę przebicia w dążeniu do celu, cechy osobowości powodujące, że dana osoba stała się wzorem do naśladowania dla innych kobiet.

Na laureatkę konkursu czekają atrakcyjne nagrody.

Ponadto 1 czerwca o godz. 15.00 Daria Dorato wykona kilka własnych utworów oraz coverów przebojów na organizowanym przez nią koncercie z okazji Dnia Dziecka w Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny w Zakopanem.

Zachęcamy do głosowania na Darię Dorato na stronie: www.cosmopolitan.pl/msk

fot. archiwum Darii Dorato