BLACK DAYS w e-sklepie ekogroszekplus.pl!

Reklama                                                              

Nie zakupiłeś jeszcze opału?… Chciałbyś otrzymać rabat przy jego zakupie, aby zaoszczędzić jak najwięcej?… Zatem koniecznie sprawdź ofertę firmy ADAMEX – właściciela sklepu internetowego ekogroszekplus.pl, w którym tylko do końca sierpnia 2019 roku można skorzystać z promocji! Teraz kupując w naszym e-sklepie zaoszczędzisz 20 złotych na każdej palecie! Policz ile palet węgla planujesz zamówić i pomnóż odpowiednio swoje zyski!…

Chciałbyś zaoszczędzić nawet ponad 100 złotych przy zakupie workowanego opału na nowy sezon grzewczy? Nie przegap oferty promocyjnej „BLACK DAYS” dla Klientów sklepu internetowego ekogroszekplus.pl, w ramach której każdy z produktów można teraz nabyć w obniżonej cenie! Sprawdź nas!

Już dziś zakup opał workowany w super cenie w sklepie firmowym ekogroszekplus.pl i zrób zapasy na najbliższą zimę. Policz ile zyskasz! Zamów opał nawet nie wychodząc z domu!

Ogłoszenie:                                                              

Jesteśmy sprawdzonym od lat przez tysiące Klientów producentem renomowanych ekogroszków: STRONG®, HALNY®, ENERGY plus, RETOTER plus®, ekomiału RETOTER®. Oferujemy także węgiel workowany w sortymentach: groszek II JARET, orzech, orzech wysokokaloryczny oraz miał węglowy.

Interesuje Cię wyłącznie węgiel luzem? Zadzwoń na numer infolinii: 792 113 113 lub odwiedź nasz skład węgla w Podolszu, mieszczący się przy ul. Ekologicznej 1, aby poznać naszą aktualną ofertę. Więcej informacji odnajdziesz także na stronie: www.adamexpodolsze.pl.