B.PRO zawita do Chochołowa na Targi Cieśli

Na III Edycji Targów Cieśli oraz I Edycji Targów Dekarzy, które odbędą się w dniach 9-11 sierpnia na terenie pensjonatu Chochołowskie Zacisze nie może zabraknąć firmy B.PRO – profesjonalne techniki połączeń dla budownictwa. 

Od 2005 B.PRO dostarcza polskim firmom budowlanym profesjonalną technikę połączeń.

Produkty firmy a więc gwoździe, zszywki, wkręty są już wbudowane w tysiące polskich domów a narzędzia przez lata pomagają swoim właścicielom szybciej i sprawniej budować. Co najważniejsze wraz z upływem lat grono klientów B.PRO się poszerza. Głównie są to firmy, którym zależy na efektywności, które potrafią liczyć koszty robocizny, potrafią policzyć jak inwestycja w technologie firmy szybko się spłaca. Doceniają także szybkość działania B.PRO i fachową wiedzę doradców.

Wbijanie i wkręcanie to nasza pasja! 

B.PRO jest częścią Polskiej grupy kapitałowej Bizea – Bizon – BPRO która rozpoczęła swoją działalność już w 1983 Roku.  Dziś grupa jest liczącym się w Europie producentem i dostawcą elementów złącznych (zszywki/gwoździe/wkręty) oraz narzędzi wbijających. Najnowocześniejsze maszyny, doświadczony zespół inżynieryjno- produkcyjny oraz otwarty na klienta zespół handlowy pozwalają B.PRO kreować coraz to nowe, lepsze produkty. Aby każdy klient wbijał i wkręcał szybciej i sprawniej!

– B.PRO Polska to Polski producent elementów złącznych i narzędzi ciesielsko-dekarskich. Nasza oferta skierowana jest do Cieśli, dekarzy, producentów domów drewnianych. Jesteśmy specjalistyczną firmą oferującą nowoczesne systemy połączeń w wyżej wymienionych branżach. Posiadamy szeroką gamę narzędzi pneumatycznych i gazowych oraz elektronarzędzi – mówią przedstawiciele B.PRO. – Dysponujemy własnym serwisem narzędziowym i zapewniamy narzędzia zastępcze na czas naprawy. Ofertę uzupełniają wysokiej jakości elementy złączne: gwoździe, zszywki, wkręty konstrukcyjne. Prowadzimy szybką logistykę w dziedzinie dostaw elementów złącznych i narzędzi do klientów – dodają.

Firma B.PRO zaprasza również na Targi Cieśli 2019, gdzie podczas ich trwania zaprezentuje swoje produkty oraz serwis. – Do państwa dyspozycji pozostają wykwalifikowani doradcy techniczni na terenie całego kraju, którzy dopasują narzędzia z naszej oferty do  technologii, oraz zaprezentują je bezpośrednio w miejscu realizacji państwa inwestycji. Życząc udanego Święta Cieśli i Dekarza zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.