Spotkanie rowerowe dla wszystkich miłośników dwóch kółek

 

26 kwietnia  (piątek) o godz. 16.30 w hotelu Casa w Nowym Targu (ul. Królowej Jadwigi 17, 9. piętro, sala Kościelec) odbędzie się spotkanie rowerowe.

W programie:

– rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Foto-cykliści na Szlaku wokół Tatr”
– wręczenie nagród
– prezentacja fotografii autorstwa finansów konkursu
– spotkanie o wyprawach rowerowych, najlepszych trasach rowerowych w Polsce i Europie, przygotowaniach do wyjazdów rowerowych, sprzęcie, fotografowaniu – o wszystkim co kręci rowerzystów!

Gościem specjalnym spotkania będzie Szymon Nitka – promotor turystyki rowerowej, autor bloga podróżniczego Znajkraj.pl, autor w Magazynie Turystyki Rowerowej Rowertour. Członek konsorcjum turystyki aktywnej Polskiej Organizacji Turystycznej, uczestnik Turystycznych Mistrzostw Blogerów organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną. Wyróżniony przez National Geographic Polska nominacją do nagrody Traveler w kategorii Podróżnik Online.

Wstęp wolny.

Spotkanie organizowane jest w ramach mikroprojektu pt. „Szlak wokół Tatr – tyle do odkrycia!” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu „Tatry” w ramach Programu Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020.

Organizatorzy