7 tysięcy złotych od licealistów na cele charytatywne

Reklama                                                              

“Socialbook” powstał z inicjatywy dziesięciorga znajomych w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach, którzy chcą wprowadzić zmiany do życia społecznego.

„Socialbook” to coś więcej niż zwykła książka, to samouczek uważnego i dobrego życia. Zawiera 51 pięknie ilustrowanych zadań. Jedne z nich bawią, inne uczą dbania o relacje i środowisko. Dzięki ich sumiennemu wypełnianiu zmieni się twój światopogląd, złe nawyki i postawa wobec najbliższego otoczenia. Rozwiniesz empatię, wrażliwość i kreatywność, a przede wszystkim pogłębisz samoświadomość, samoakceptację i odpowiedzialność, co zaowocuje wzrostem pewności siebie. Budowanie samoświadomości jest wychodzeniem ze stanu uśpienia. Od tego, w jakim stopniu jesteś siebie świadomy, zależy, jak pewnie czujesz się z ludźmi, jak trafnie podejmujesz decyzje oraz jak dobrze wykorzystujesz swój potencjał.

Ta książka jest wyjątkowa, ponieważ walcząc z obojętnością, wnosi światło do życia każdego człowieka, bez względu na wiek.

Reklama                                                              

Schowani za ekranami telefonów i stłumieni codzienną rutyną czujemy się, jakbyśmy żyli w śpiączce. Komunikujemy się, ale nie rozmawiamy. Obserwujemy życie wykreowane w social mediach. Zadania mają na celu pomóc czytelnikowi odnaleźć się i zatrzymać na chwilę w pędzącym, przebodźcowanym świecie.

Kupując Socialbook’a, przyczyniasz się do’’ obudzenia’’ siebie z mentalnego letargu, a także wspierasz Fundację Ewy Błaszczyk „Akogo?”, której celem jest pomoc osobom po ciężkich urazach mózgu, osobom w śpiączce. Dzięki wspólnej idei fundacja “Akogo” stała się oficjalnym partnerem książki.

 

Papier do druku książki jest eko 🙂

Tu możesz zakupić książkę: https://social-book.pl

Zespół Socialbook życzy miłej zabawy!

Tu nas można znaleźć

Instagram : https://www.instagram.com/socialbook_official/

Facebook : https://www.facebook.com/Socialbook-112000690220138/

Strona internetowa: https://social-book.pl/