29-letni zakopiańczyk wpadł z narkotykami

 

Amfetamina i marihuana to narkotyki odebrane 29-latkowi z Zakopanego podczas działań realizowanych przez policjantów z Wydziału Kryminalnego. Za posiadanie narkotyków mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat trzech.

W niedzielę wieczorem policjanci z Wydziału Kryminalnego prowadzili działania skierowane przeciwko osobom związanym z dystrybucją narkotyków i tzw. „dopalaczy”. Kryminalni od pewnego czasu obserwowali 29-letniego mieszkańca Zakopanego.

– Policjanci ustalili, że nie tylko posiada narkotyki, ale również może je rozprowadzać wśród młodzieży w Zakopanem. Działania kryminalnych doprowadziły do zatrzymania mężczyzny na ul. Kościeliskiej w Zakopanem. Był kompletnie zaskoczony wizytą kryminalnych.  Policjanci przy nim samym i w jego mieszkaniu, zabezpieczyli przygotowane do sprzedaży tzw. działki dilerskie. Kryminalni przejęli 40 gramów amfetaminy i 2.5 grama marihuany. Mężczyzna został zatrzymany 25 czerwca br. mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania narkotyków. Grozi mu teraz 3-letni pobyt w więzieniu – mówi asp. sztab. Roman Wieczorek, rzecznik tatrzańskiej policji.

(rw)

zdj. archiwum