Jakość powietrza

Wybierz kolor swojego Góral Info

Trwają prace administracyjne. Za utrudnienia w działaniu serwisu przepraszamy. Góral info.
Sport i rekreacja

16:18

W minioną sobotę NKSW Hoły Team miał przyjemność uczestniczyć w gali zawodowej organizowanej przez czeskiego giganta, czyli federację XFN. Organizacja ta rośnie w siłę u naszych południowych sąsiadów, zarówno na Słowacji, jak i w Czechach. W Pardubickiej Arenie zasiadło około 10000 widzów. Ponadto gala była transmitowana przez czeską tv, można ją było również oglądać w systemie ppv. Nasz zawodnik jako jedyny reprezentant Polski miał zakontraktowany pojedynek w kategorii wagowej heavy weight z czołowym czeskim zawodnikiem wagi ciężkiej Alexandrem Cverna rekord 5-1. Pojedynek był jednym z głównych starć tego wieczoru.

Czytaj więcej »

11:09

28 października w ramach obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości Polski odbyła się II Sztafeta Rowerowo-Biegowa zaprzyjaźnionych gmin. Wzięło w niej udział 12 rowerzystów z Towarzystwa Cyklistów Orzeł Spytkowicez powiatu nowotarskiego i 10 biegaczy z klubu „Spytaktiw” ze Spytkowic w powiecie wadowickim.

 

Czytaj więcej »

12:55

W sobotę, 27 października 2018 roku na Wielkiej Krokwi w Zakopanem rozegrane zostały Mistrzostw Polski Seniorów w skokach narciarskich. Byliśmy świadkami wspaniałej walki o medale krajowego czempionatu i oglądaliśmy dalekie skoki w wykonaniu reprezentantów Polski. Tego dnia zdecydowanie najlepszy okazał się Dawid Kubacki z klubu TS Wisła Zakopane, który w pięknym stylu wywalczył tytuł mistrza Polski. Srebrny medal zdobył Piotr Żyła – reprezentant klubu WSS Wisła, który do triumfatora stracił 6,5 punktu. Podium uzupełnił Kamil Stoch z klubu Eve-nement Zakopane.

 

Czytaj więcej »

11:52

W Nowym Targu wystartował Program Pingpongowe Marzenia z PSE, mający rozwijać talenty sportowe młodych tenisistów stołowych z Nowego Targu i okolic, będących nadzieją na przyszłe sukcesy Polski na arenie europejskiej i światowej.

 

Czytaj więcej »

07:26

W pięknej scenerii roztaczającej się przed odwiedzającymi nowotarskie lotnisko, przy wielkim udziale nastroju w jaki wprowadza złota jesień, ambitnie, z pełnym zaangażowaniem, rywalizowali lekkoatleci w sztafetowych biegach przełajowych. Stawką było zakwalifikowanie się do wojewódzkich finałów. O dwa miejsca premiowane awansem, ubiegały się trzy drużyny dziewcząt i cztery chłopców.

 

Czytaj więcej »

12:33

Sezon zimowy zbliża się wielkimi krokami. Już za niespełna dwa miesiące najlepsi skoczkowie narciarscy na świecie przyjadą do Wisły, aby po raz drugi w historii na skoczni im. Adama Małysza zainaugurować sezon startów w Pucharze Świata. Poznaliśmy program zawodów listopadowej inauguracji.

 

Czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.