Jakość powietrza

26-04-2018 | czwartek | Marii, Marzeny, Ryszarda

Wybierz kolor swojego Góral Info

Trwają prace administracyjne. Za utrudnienia w działaniu serwisu przepraszamy. Góral info.
Rozmaitości

13:12

Skończyła się zima, za oknem temperatury przekraczające 20 stopni Celsjusz. W samochodzie, gdy tylko się nagrzeje w słońcu panują iście pustynne temperatury. Oczywiście w takich okolicznościach chętnie korzystasz z klimatyzacji. Jednak pamiętaj o jej serwisie!

Czytaj więcej »

11:39

W dniu 21 kwietnia w godzinach popołudniowych w domu kultury w Krempachach miało miejsce  otwarcie wystawy „Stowarzyszenia Kombinat Podhale”, której celem jest przywrócić wspomnienia o nieistniejącym już, ale jakże przed laty prężnie działającym zakładem produkcji obuwia, w którym pracowało tysiące osób z całego Podhala, Podtatrza, Orawy, Pienin i Spisza.

 

Czytaj więcej »

07:43

Podhalańska Wiosna Fizjoterapii organizowana przez kierunek Fizjoterapia Instytutu Nauk o Zdrowiu Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej odbędzie się 8 maja 2018 r. (wtorek) w Centrum Dydaktyczno-Bibliotecznym budynku Tatry (hol). Studenci i pracownicy fizjoterapii zapraszają na nią już po raz kolejny mieszkańców Podhala, a także pozostałych studentów i pracowników Podhalańskiej Uczelni.

 

Czytaj więcej »

07:24

Jan Niezbędny, lider rynku produktów gospodarstwa domowego, z Czystymi Tatrami jest związany od samego początku i z pełnym przekonaniem możemy stwierdzić, że bez wsparcia tej marki, mielibyśmy o wiele trudniejsze zadanie. Także w tym roku Jan Niezbędny pomoże nam posprzątać góry, wyposaży wolontariuszy w niezbędny sprzęt i przygotuje dla nich wiele atrakcji. Jakich? O tym przekonamy się już 29 i 30 czerwca w Zakopanem.

 

Czytaj więcej »

08:19

- Czyste Tatry to niezwykle pozytywna i potrzebna impreza. Mam nadzieję, że takie akcje społeczne sprawią, iż rozejrzymy się dookoła i przy okazji kolejnego spaceru, zbierzemy śmieci w naszej okolicy - mówi nam Joanna Jabłczyńska, która ponownie została ambasadorem projektu Czyste Tatry 2018. Popularną aktorkę, prawniczkę i wziętą kolarkę będzie można spotkać w Zakopanem oraz na szlaku 29 i 30 czerwca. Zapraszamy!

Czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.