Jakość powietrza

Nowy Targ - BARDZO DOBRA
Zakopane - DOBRA
22-09-2017 | piątek | Maury, Milany, Tomasza

Wybierz kolor swojego Góral Info

Trwają prace administracyjne. Za utrudnienia w działaniu serwisu przepraszamy. Góral info.
Rozmaitości

14:28

Uczniowie klasy III Technikum Architektury Krajobrazu z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu wyjechali do Grecji na miesięczne praktyki w ramach projektu realizowanego na zasadach programu Erasmus+, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój,  którego beneficjentem jest Małopolskie Centrum Edukacji.

Czytaj więcej »

13:16

9 września uczniowie klasy III Technikum Turystyki Wiejskiej z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu wyjechali na miesięczne praktyki do Włoch, w ramach projektu realizowanego na zasadach programu Erasmus+ współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego - Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, którego beneficjentem jest Małopolskie Centrum Edukacji.

Czytaj więcej »

07:49

Na stadionie piłkarskim w Lipnicy Wielkiej 17 września o godz 12.00 odbyła się 3. edycja Orawskiego Rodzinnego Spotkania Rekreacyjnego. Imprezę poprowadził znany polski dziennikarz Irek Bieleninik. Podczas imprezy miał miejsce rajd rowerowy i zawody nordic walking, w sportowych zmaganiach wzięli udział zarówno młodzi jak i dojrzali zawodnicy. Dla najmłodszych zorganizowano konkurs plastyczny, małe arcydzieła można było podziwiać w specjalnym namiocie. Najlepsze prace zostały nagrodzone.

Czytaj więcej »

20:14

Zgodnie z założeniami Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w gminie Jabłonka zaplanowane zostały akcje profilaktyczne dostosowano do różnych grup wiekowych.

Czytaj więcej »

14:34

15 września uczniowie gimnazjum w Łapszach Niżnych uczestniczyli w nietypowych lekcjach, których tematem było życie młodego człowieka w dżungli współczesnego świata. Wędrując pomiędzy poszczególnymi wyspami Archipelagu Skarbów, uczyli się jak ważny jest szacunek do siebie i innych, dowiedzieli się, że najważniejsze w życiu to umieć podnieść się z upadku, dążyć do celu i nie poddawać się pomimo przeciwności losu.

Czytaj więcej »

07:31

Interreg V-A Polska Słowacja w ramach projektu „Transgraniczna promocja tras turystycznych Podhala i Spisza” zaprasza wszystkich miłośników rowerów na piknik z rowerem pt. „Jak jeździć po terenach górskich”. Start o godz. 9.00 23 września 2017 r. przy starej szkole w Kacwinie, następnie rowerzyści ruszą przez Ostrunię w kierunku Łapszanki. Na mecie na uczestników czeka piknik, gry i zabawy o charakterze plenerowym oraz szkolenie z podstaw jazdy na pumptracku. Tematem przewodnim Pikniku jest ścieżka rowerowa – Pętla Spiska.

Czytaj więcej »

10:28

Muzeum Podhalańskie im. Czesława Pajerskiego w Nowym Targu, Polskie Towarzystwo Historyczne Oddział w Nowym Targu, Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, Burmistrz Miasta Nowego Targu serdecznie zapraszają na promocję książki pt. Od Zjazdu w Wyszehradzie do Grupy Wyszehradzkiej. Kilkaset lat współpracy środkowoeuropejskiej pod redakcją naukową Roberta Kowalskiego – historyka i kierownika Muzeum Podhalańskiego.

Czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.