Jakość powietrza

Nowy Targ - DOBRA
Zakopane - UMIARKOWANA
30-03-2017 | czwartek | Amelii, Dobromira, Leonarda

Wybierz kolor swojego Góral Info

Trwają prace administracyjne. Za utrudnienia w działaniu serwisu przepraszamy. Góral info.

Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na
Informacje

06:38

W środę 29 marca w sali obrad Urzędu Miasta odbyła się jubileuszowa XXX sesja Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju, na którą przybyli wojewoda małopolski Józef Pilch oraz poseł Prawa i Sprawiedliwości Edward Siarka. W wydarzeniu brali udział wszyscy radni, media a także mieszkańcy, którzy apelowali o możliwość zabierania głosu na sesjach rady. 

Czytaj więcej »

05:40

Budowa długo wyczekiwanego węzła w Poroninie wkroczyła w kolejny etap. Od tego tygodnia do początku listopada zamknięty będzie stary most na potoku Poroniec. Nie powoduje to jednak żadnych utrudnień dla kierowców podróżujący do Zakopanego i z powrotem. Ruch na trasie jest płynny i odbywa się przez tymczasowy most. Cała inwestycja zakończy się w sierpniu przyszłego roku i kosztować będzie 50 mln zł.

Czytaj więcej »

05:07

W piątek 31 marca przez ulice uzdrowiska przejdzie Droga Krzyżowa, podczas której wszyscy zgromadzeni będą przeżywać Mękę Jezusa Chrystusa, wsłuchując się w opisy czternastu tak niezwykle ważnych dla wszystkich katolików stacji tego wielkopostnego nabożeństwa. Początek będzie miał miejsce o godzinie 18 w kościele p.w. św. Marii Magdaleny. 

Czytaj więcej »

07:06

Burmistrz Zakopanego Leszek Dorula wyraził sprzeciw wobec polityki cenowej Polskich Kolei Linowych dotyczącej biletów na przejazd kolejką na Kasprowy Wierch. Od momentu prywatyzacji spółki ceny rosły systematycznie, sięgając aż 69 zł za przejazd w obie strony, 99 zł w przypadku ich wcześniejszej rezerwacji, a 135 zł za całodzienny narciarski skipass.

Czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.