Jakość powietrza

Nowy Targ - BARDZO DOBRA
Zakopane - UMIARKOWANA
27-05-2017 | sobota | Amandy, Jana, Juliana

Wybierz kolor swojego Góral Info

Trwają prace administracyjne. Za utrudnienia w działaniu serwisu przepraszamy. Góral info.
Informacje

06:29

Policjanci z zakopiańskiej komendy zajęli drugie miejsce na szczeblu wojewódzkim w zawodach ratowników policyjnych z kwalifikowanej pierwszej pomocy. Starszy sierżant Łukasz Lipkowski oraz posterunkowy Maciej Gąsienica Fronek zdobyli 80 punktów w dwóch konkurencjach - teście wiedzy i przeprowadzeniu interwencji połączonej z udzielaniem kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Czytaj więcej »

15:01

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Pan Mariusz Błaszczak zaakceptował pozytywnie projekt gminy Krościenko pod nazwą „Zmiana organizacji ruchu na drogach gminnych poprawiająca infrastrukturę bezpieczeństwa na drogach i w obrębie przejść dla pieszych na terenie Gminy Krościenko nad Dunajcem”.

Czytaj więcej »

07:00

W całej Polsce po raz kolejny odbyła się Noc Muzeów, podczas której można było odwiedzić tysiące obiektów muzealnych w godzinach wieczornych i nocnych. Także Rabka-Zdrój wzięła udział w tym niezwykłym wydarzeniu i Muzeum im. Władysława Orkana w sobotni wieczór udostępniono dla fanów kultury, której elementem jest sztuka. 

Czytaj więcej »

06:30

We wtorek 23 maja odbył się XI Gminny Konkurs Czytelniczy „Czy znasz te książki?”, który po raz kolejny został zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Nowym Targu z siedzibą w Waksmundzie. Wzięli w nim udział uczniowie szkół podstawowych, a zarazem czytelnicy bibliotek publicznych z Harklowej, Gronkowa, Obidowej, Ostrowska, Rogoźnika, Ludźmierza oraz Waksmundu.

Czytaj więcej »

10:31

Jak pokazuje badanie zrealizowane przez Instytut Badań Rynkowych i Społecznych IBRiS na zlecenie Polskich Kolei Linowych, urlopowicze chętniej wybiorą się w tym roku w polskie góry, niż nad morze. Na południe Polski przyciągają turystów przede wszystkim piękne widoki, górski mikroklimat i świeże powietrze.

Czytaj więcej »

16:29

Szukasz miejsca, w którym uzyskasz kompleksową obsługę w zakresie pozyskiwania środków zewnętrznych na realizację swoich pomysłów (założenie działalności gospodarczej) czy też na rozwój swojej firmy? Dobrze trafiłeś!!! Dzięki naszemu 10 letniemu doświadczeniu w pozyskiwaniu dotacji unijnych jest to możliwe!!!

Czytaj więcej »

14:54

Związek Euroregion „Tatry” we współpracy z Samorządowym  Krajem Preszowskim  i Samorządowym Krajem Żylińskim przedłużył drugi nabór wniosków o dofinansowanie mikroprojektów z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach pierwszej osi priorytetowej Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020 do 29 września 2017 r. do godziny 15:00.

Czytaj więcej »

10:41

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zębie może pochwalić się swoją własną książką. 18 czerwca, w najwyżej położonej placówce edukacyjnej w Polsce odbyła się premiera 250-stronicowego opracowania pt. „130 lat szkoły w Zębie”.

Czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.