Jakość powietrza

26-04-2018 | czwartek | Marii, Marzeny, Ryszarda

Wybierz kolor swojego Góral Info

Trwają prace administracyjne. Za utrudnienia w działaniu serwisu przepraszamy. Góral info.
Informacje

11:28

We wtorek, 24 kwietnia, w Centrum Edukacyjnym krakowskiego Instytutu Pamięci Narodowej – Przystanek Historia, odbyło się uroczyste zakończenie Konkursu Tematycznego „Na Polu Chwały… - Damy i Kawalerowie Virtuti Militari i Krzyża Walecznych w walce o niepodległość i granice II Rzeczpospolitej”, konkursu historycznego dla klas gimnazjalnych.

Czytaj więcej »

10:58

24 kwietnia w godzinach popołudniowych nowotarscy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące lekarza, który miał przyjmować pacjentów, znajdując się pod wpływem alkoholu. Okazało się, że medyk zatrudniony w Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym w Nowym Targu miał 1,89 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

 

Czytaj więcej »

11:12

31 regularnych połączeń kolejowych dziennie pomiędzy Nowym Targiem a Zakopanem, nowoczesne, klimatyzowane pociągi wyposażone w bezpłatny internet, system identyfikacji pasażerskiej, biletomaty i szereg udogodnień dla osób niepełnosprawnych czy rodziców podróżujących z dziećmi, a także specjalna taryfa biletowa uprawniająca do podróży koleją i pojazdami komunikacji miejskiej na jednym bilecie.

Czytaj więcej »

15:51

Jest coraz cieplej. W wielu miejscach obserwujemy już wybudzone świstaki, ptaki przystępują do lęgów, samice wielu gatunków wkrótce urodzą młode. Śnieg ginie w oczach, nie zabezpiecza już wystarczająco roślinności i gleby. Z tego powodu od poniedziałku 23 kwietnia szlaki w Tatrach Zachodnich (z wyjątkiem tras na Kasprowym Wierchu) zostaną zamknięte dla turystyki skiturowej.

 

Czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.