Jakość powietrza

Wybierz kolor swojego Góral Info

Trwają prace administracyjne. Za utrudnienia w działaniu serwisu przepraszamy. Góral info.

Zderzenie ciągnika rolniczego z osobówką w Jurgowie (zdjęcia)


Około godziny 9.30 na drodze krajowej nr 49 prowadzącej od miejscowości Jurgów w kierunku granicy ze Słowacją, ciągnik rolniczy zderzył się z samochodem osobowym.

 

 

38-letni obywatel Słowacji poruszający się samochodem osobowym, podczas manewru wyprzedzania uderzył w skręcającego w lewo ciągnikiem rolniczym 70-letniego mieszkańca Jurgowa.

Reklama
- W wyniku zderzenia obydwa pojazdy zostały mocno uszkodzone, samochód, którym poruszał się Słowak, wpadł do pobliskiego rowu. Jego pasażerka została przewieziona karetką do zakopiańskiego szpitala. Na szczęście jej obrażenia nie okazały się groźne, w związku z czym pracujący na miejscu policjanci zakwalifikowali to zdarzenie jako kolizję drogową, ukarali kierującego samochodem osobowym mandatem karnym - informuje asp. Krzysztof Waksmundzki, rzecznik zakopiańskiej policji. 

Policjanci apelują do wszystkich kierujących o zachowanie ostrożności za kierownicą.- Pamiętajmy, że pomimo pięknej pogody na drogach miejscami mogą panować typowo jesienne warunki, z zalegającymi liśćmi oraz mgłami - podkreśla rzecznik.

Fot. KPP ZakopaneKomentarzeZaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.