Jakość powietrza

Wybierz kolor swojego Góral Info

Trwają prace administracyjne. Za utrudnienia w działaniu serwisu przepraszamy. Góral info.

Zakopane. Pierwsza Gala Boksu Zawodowego na Podhalu


Gośćmi pierwszej gali boksu zawodowego organizowanej na Podhale będą Krzysztof „Diablo” Włodarczyk i Artur Szpilka. Nosalowy Dwór Boxing Night zaplanowano na 8 kwietnia. Gwiazdą wieczoru będzie Maciej Sulęcki.

 

Jak zapowiadają organizatorzy, Nosalowy Dwór Boxing Night będzie  ogromnym widowiskiem w stylu Las Vegas.  Ekskluzywna gala odbędzie się w Centrum Kongresowym „Gerlach” w Rezydencji II Nosalowy Dwór.

Reklama


Organizatorem wydarzenia jest Sferis KnockOut Promotions - największa grupa bokserska w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Pomysłodawcy gali przewidzieli konkursy oraz wiele atrakcji, które zadowolą gusta nawet najbardziej wybrednego fana sportu.
Sport na najwyższym poziomie

Jak zapowiadają organizatorzy, w programie imprezy przewidziano 6 walk zawodowych, występy muzyczne oraz prezentację najpiękniejszych ring-girls. Nie zabraknie również byłych i obecnych mistrzów sportu, gwiazd telewizji oraz celebrytów.– Gwiazdą wieczoru będzie Maciej Sulęcki – najbardziej obiecujący pięściarz wagi średniej w Polsce i Europie, dotychczas niepokonany na ringach zawodowych. Rekord 23-0, 8 KO (23 zwycięstwa, w tym 8 przez nokaut, zero porażek). Największe zwycięstwo odniósł w listopadzie 2014 r. na gali "Szpilka vs Adamek. Chwila prawdy" w krakowskiej Tauron Arenie, gdzie pokonał przez nokaut Grzegorza Proksę - byłego Mistrza Europy i pretendenta do tytułu Mistrza Świata. Kolejne jego walki to seria imponujących zwycięstw za oceanem – informują organizatorzy. – Maciej Sulęcki wraca dziś po latach na krajowe podwórko, by przypomnieć się polskim kibicom i dobrym występem w Zakopanem otrzymać "przepustkę" do walki mistrzowskiej w USA – dodają.

Gala boksu będzie relacjonowana w telewizji Polsat. Więcej informacji na temat imprezy znajduje się na stronie www.nosalowy-dwor.eu.KomentarzeZaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.