Jakość powietrza

Wybierz kolor swojego Góral Info

Trwają prace administracyjne. Za utrudnienia w działaniu serwisu przepraszamy. Góral info.

TPN. Bilet przez internet


Bilety na szlaki Tatrzańskiego Parku Narodowego można kupić przez internet. Turyści mogą korzystać z aplikacji SkyCash i mPay.

 

K

ażdego roku górskie ścieżki znajdujące się na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego odwiedza ponad 3,5 mln osób.

 

Reklama
– Szczyt zainteresowania przypada na dosyć krótki okres związany z wakacjami i długimi weekendami, przez co do punktów sprzedaży biletów często ustawiają się kolejki. Można wyobrazić sobie lepszy początek kilkugodzinnej wędrówki po górach, dlatego TPN umożliwia zakup biletów poprzez aplikacje SkyCash i mPay – informują pracownicy parku.

Jak instruuje TPN, aplikacje można pobrać za darmo z Google Play, App Store, Microsoft, jak również po wpisaniu w przeglądarce internetowej telefonu adresu skycash.com lub mpay.pl.– Na terenie Parku nie zawsze jest dostępny internet. Zachęcamy do zakupu biletu jeszcze przed wyruszeniem w Tatry; w miejscu zakwaterowania. Kontrola biletu na punktach wejścia może odbywać się offline – poinformowano.

Szczegóły znajdują się tutaj: www.tpn.pl/zwiedzaj/e-biletyKomentarzeZaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.