Jakość powietrza

Wybierz kolor swojego Góral Info

Trwają prace administracyjne. Za utrudnienia w działaniu serwisu przepraszamy. Góral info.

Targi w Nowym Targu: „Walczymy o czyste Powietrze dla Podhala”


Tegoroczna, 23. edycja Targów Podhalańskich przebiegnie pod hasłem: „Walczymy o czyste powietrze”.

J

ak mówią organizatorzy, ich celem jest propagowanie działań zmierzających do uświadomienia mieszkańcom jak ważna dla zdrowia jest walka o czyste powietrze.– Podczas tej edycji targów firmy będą prezentowały szereg rozwiązań, które spełniają warunki dofinansowania. W jednym miejscu i czasie będzie można porównać piece, ceny, a to wszystko wprost u źródła, czyli u producentów – mówią organizatorzy. – Na terenie zewnętrznym wielu z nich pokaże w praktyce jak funkcjonują, zaprezentowany zostanie proces palenia. Będą różne paliwa i różne piece. A ponadto oferta ogniw fotowoltaicznych, które obecnie zyskują coraz większą popularność. Swoje stoisko będzie miał EKODORADCA, który przybliży temat związany z dofinansowaniem do wymiany kotłów na ekologiczne, spełniające aktualnie obowiązujące normy – dodają.

Reklama
W ramach targów, 12 maja w Hali Lodowej (ul. Parkowa 14) o godz. 12.00 odbędzie się również konferencja Politechniki Krakowskiej pn. „Nowoczesne Systemy Instalacji w Budownictwie”.– Targi Podhalańskie to również liczne stoiska z elementami wyposażenia wnętrz, materiałami budowlanymi, a także stoiska prezentacyjne i sprzedażowe. Targi to miejsce prezentacji nowoczesnych technologii, to możliwość bezpośredniego kontaktu z fachowcami i specjalistami – podkreślają organizatorzy. – Rodzice, którzy odwiedzą nasze targi ze swoimi dziećmi będą mogli zostawić je pod opieką animatorów z Klubu Kreatywnego Inżyniera FLOJAMO. Dzieci będą budować budynki z autentycznych, miniaturowych materiałów budowlanych. Kreatywne i twórcze zabawy sprawią dzieciom wiele radości – dodają.

Wszystkie osoby, które odwiedzą targi w dniach 12-13 maja i prawidłowo wypełnią otrzymany kupon konkursowy wezmą udział w losowaniu nagród, które ufundowali wystawcy.

Organizatorzy zachęcają do pobrania biletu na targi, który znajduje się na stronie: www.promocja-targi.pl

Targi będzie można odwiedzić zarówno w sobotę 12 maja, jak i w niedzielę 13 maja w godzinach od 10:00 do 17:00.KomentarzeZaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.