Jakość powietrza

Wybierz kolor swojego Góral Info

Trwają prace administracyjne. Za utrudnienia w działaniu serwisu przepraszamy. Góral info.

Rozpoczęły się 23. Podhalańskie Targi Budownictwa, Instalacji i Wnętrz - „Walczymy o czyste powietrze”.


Na Hali Lodowej w Nowym Targu rozpoczęła się 23. edycja Podhalańskich Targów Budownictwa, Instalacji i Wnętrz. Przewodzi im hasło „Walczymy o czyste powietrze”.

 

 

Podczas dwudniowych targów prezentuje się ok. 80 firm. Przedstawiają szereg rozwiązań dla domu.

Reklama


- Naszym celem jest propagowanie działań zmierzających do uświadomienia mieszkańcom, jak ważna jest dla naszego zdrowia walka o czyste powietrze, zmniejszanie zanieczyszczenia, dbanie o środowisko, ogrzewanie zwrócone na ekologię. W tym celu podczas tej edycji targów firmy prezentują szereg rozwiązań, które spełniają warunki dofinansowania. W jednym miejscu i czasie można porównać piece, ceny, a to wszystko wprost u źródła, czyli u producentów – mówią organizatorzy.
Targi Podhalańskie to również liczne stoiska z elementami wyposażenia wnętrz, materiałami budowlanymi, a także stoiska prezentacyjne i sprzedażowe. Targi to miejsce prezentacji nowoczesnych technologii, to możliwość bezpośredniego kontaktu z fachowcami
i specjalistami.

Targi rozpoczęły się w sobotę 12 maja. Stoiska odwiedziło wiele osób zainteresowanych prezentowanymi rozwiązaniami. Organizatorzy zachęcają także do odwiedzenia stoisk w niedzielę w godz. 10.00 – 17.00.

Wszyscy, którzy odwiedzą targi w dniach i prawidłowo wypełnią otrzymany kupon konkursowy, wezmą udział w losowaniu nagród, które ufundowali wystawcy.KomentarzeZaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.