Jakość powietrza

Wybierz kolor swojego Góral Info

Trwają prace administracyjne. Za utrudnienia w działaniu serwisu przepraszamy. Góral info.

Policjanci poszukują świadków zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty


13 czerwca w miejscowości Groń, przy drodze krajowej nr 49 został znaleziony nieprzytomny mężczyzna, który leżał wraz z rowerem na poboczu. 72- letni mieszkaniec Gronia nie odzyskawszy przytomności, zmarł w szpitalu.


Jak informuje mł. asp. Krzysztof Waksmundzki, rzecznik zakopiańskiej policji, z charakteru obrażeń wynika, że kierujący rowerem mógł zostać potrącony przez innego użytkownika drogi.– Mężczyzna poruszał się od strony Białki Tatrzańskiej w kierunku Nowego Targu, a do zdarzenia doszło kilkadziesiąt metrów przed skrzyżowaniem z drogą prowadzącą w kierunku miejscowości Trybsz, pomiędzy godzinami 13.00 a 13.55 – mówi rzecznik. – Pod Nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zakopanem toczy się postępowanie dotyczące tego zdarzenia.

Reklama


Policjanci apelują do wszystkich osób, które przejeżdżały w tym okresie w pobliżu wskazanego miejsca i mogły być świadkami potrącenia o zgłaszanie się do Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem osobiście lub pod numerem telefonu 18 20 23 465 lub 997. Być może ktoś zauważył coś, co pomoże ustalić przebieg zdarzenia.KomentarzeZaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.