Jakość powietrza

Wybierz kolor swojego Góral Info

Trwają prace administracyjne. Za utrudnienia w działaniu serwisu przepraszamy. Góral info.

Międzynarodowe Targi Cieśli – Chochołów 2018


Pierwsza, ubiegłoroczna edycja Targów Cieśli w Chochołowie okazała się sukcesem i strzałem w dziesiątkę. Zaangażowanie wystawców, sponsorów, firm wspierających przedsięwzięcie, a także licznych mediów przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Już 10 sierpnia rozpocznie się druga edycja targów, która z pewnością będzie się cieszyła równie dużym lub jeszcze większym zainteresowaniem.

M

iędzynarodowe Targi Cieśli 2018 odbędą się w Chochołowie, przy pensjonacie "Chochołowskie Zacisze", w dniach 10-12 sierpnia (piątek - niedziela).- Co bardzo istotne, to nasi wystawcy na swoich kontach zanotowali liczne kontrakty, zawiązania współpracy, co z kolei zaowocowało deklaracjami udziału w kolejnej edycji. Obecność nowej imprezy odbiła się szerokim echem wśród społeczności lokalnej, a także całego Podhala – mówi Józef Zborowski, właściciel firmy Blach-Bud organizującej Międzynarodowe Targi Cieśli w Chochołowie.

Reklama


Druga edycja targów zapowiada się jako zdecydowanie większa, z większą ilością wystawców i zdecydowanie atrakcyjniejsza dla zwiedzających.- Przygotowaliśmy wiele niespodzianek i nowości, a międzynarodowy zasięg targów z całą pewnością rozszerza rynek naszych odbiorców. Druga edycja, tym razem już jako międzynarodowa w pełni potwierdza, że aspirujemy do bycia jedną z ważniejszych imprez regionu – mówi Igor Kurkowski, koordynator Targów.

Międzynarodowe Targi Cieśli 2018 będzie można odwiedzać w godz. 9.00 – 18.00, do czego serdecznie zachęca Józef Zborowski.

 

Fot. Piotr DurajKomentarzeZaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.