Jakość powietrza

Wybierz kolor swojego Góral Info

Trwają prace administracyjne. Za utrudnienia w działaniu serwisu przepraszamy. Góral info.

IV edycja „Zielonym do Góry” na 100-lecie niepodległości Polski zakończona


W ostatni piątek 11 maja, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Nasze Miasto z Klubem Radnych Nasze Miasto zorganizowało po raz czwarty akcję sadzenia drzewek „Zielonym do góry”.Posadziliśmy w sumie około 40 drzewek na terenie Ogrodu Różańcowego przy parafii św. Marii Magdaleny w Rabce-Zdroju. Tym razem, miejmy nadzieję, że już na stałe, włączyło się również Nadleśnictwo Nowy Targ – mówią organizatorzy akcji. – Przedstawicielka nadleśnictwa służyła nam pomocą i radą, jak najlepiej rozplanować nasadzenia i opowiadała o drzewach, które sadziliśmy.

Zebrani sprawdzili również, jak się mają wcześniej nasadzone drzewka. Z satysfakcją stwierdzono, że przyjęły się praktycznie wszystkie, rosną i wyglądają zdrowo.

Reklama
Do połowy listopada planujemy jeszcze jedną akcję, w okolicach święta Odzyskania Niepodległości. Mamy nadzieję, że w tym roku uda się zasadzić w sumie sto drzewek, w nawiązaniu do rocznicy, jaką świętujemy w naszym wolnym kraju – mówią organizatorzy.

 

Fot. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Nasze MiastoKomentarzeZaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.