Jakość powietrza

Wybierz kolor swojego Góral Info

Trwają prace administracyjne. Za utrudnienia w działaniu serwisu przepraszamy. Góral info.
Turystyka i rekreacja

10:13

Przed nami indywidualne i drużynowe VI Ogólnopolskie Mistrzostwa Strażaków OSP w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie, które odbędą się w dniach 10-11.02.2018 r. Tym razem te popularne zawody odbędą się w nowym miejscu, a dokładnie na Stacji Narciarskiej Polana Sosny w Niedzicy. Zgłoszenia przyjmowane są do do 08.02.2018 r.

Czytaj więcej »

08:19

Zakończony weekend był słoneczny i co najważniejsze ciepły. Tłumy turystów odwiedzało Podhale, w szczególności miejsca występowania krokusów. Niestety w poniedziałek przyszło załamanie pogody i pojawiły się pierwsze, wiosenne burze. W Rabce-Zdroju wieczorem można było zaobserować pięknie ubarwione niebo.

Czytaj więcej »

18:07

Prawie 400 zawodników reprezentujących 50 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z 7 województw w ciągu dwóch dni uczestniczyło w V Ogólnopolskich Mistrzostwach Strażaków OSP w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie.

Czytaj więcej »

21:19

W sobotę, 11 lutego spotykamy się na trasach biegowych na Chotarzu w Kościelisku i wspólnie bawimy się w jedynym takim na Podhalu narciarskim biegu walentynkowym, Zawodnicy startują parami (kobieta + mężczyzna), wspólnie rozpoczynają bieg i wspólnie przekraczają linię mety, po drodze wzajemnie sią motywując i wspierając.

Czytaj więcej »

18:19

3 lutego 2017 roku w Spytkowicach na stoku narciarskim „Beskid” odbyła się akcja promująca bezpieczeństwo na zorganizowanych terenach narciarskich „Bezpiecznie w kasku”. Była to już jej szósta edycja, której organizatorem była Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu, Grupa Podhalańska GOPR,  Urząd Gminy Spytkowice, Żandarmeria Wojskowa, Allmedica oraz Stacja Narciarska – Beskid. 

Czytaj więcej »
1 2Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.