Jakość powietrza

Nowy Targ - BARDZO DOBRA
Zakopane - DOBRA
27-07-2017 | czwartek | Aureliusza, Natalii, Rudolfa

Wybierz kolor swojego Góral Info

Trwają prace administracyjne. Za utrudnienia w działaniu serwisu przepraszamy. Góral info.
Sport

07:44

23 lipca w Liptowskim Mikulaszu odbył się drugi etap wspólnego polsko-słowackiego wyścigu rowerowego Euroregion Tatry Tour realizowanego w ramach mikroprojektu pt. „Walory kulturowe i przyrodnicze pogranicza polsko-słowackiego” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020.

Czytaj więcej »

11:29

To był kolejny biało-czerwony wieczór na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince. Polacy po zwycięstwie w konkursie drużynowym, zdominowali również rywalizację indywidualną, zajmując dwa pierwsze miejsca na podium. Sobotni konkurs indywidualny FIS Grand Prix Wisła 2017 wygrał Dawid Kubacki, który o 3,4 punktu wyprzedził Macieja Kota. Podium uzupełnił reprezentant Niemiec Karl Geiger, który stracił do zwycięzcy 5,1 punktu.

Czytaj więcej »

13:03

Rozpoczęły się zapisy do największego turnieju piłkarskiego na Podhalu, czyli Tatry Football Cup. Jest to już piąta edycja imprezy, która cieszy się duża popularnością. Turniej będzie trwał przez dwa dni i odbędzie się w jednej kategorii wiekowej. Sobotnie eliminacyjne i niedzielne finały odbędą się w Nowym Targu na Stadionie Miejskim.

Czytaj więcej »

13:01

Nordic Walking jest aktywnością fizyczną którą może uprawiać każdy i to niezależnie od wieku. Jest to technika marszu na świeżym powietrzu z wykorzystaniem specjalnych kijków. Poprawia kondycje i wydolność organizm, a dzięki kijkom nordic walking można chodzić dłużej bez zmęczenia. Dzięki czemu nawet starsze osoby po przebyciu choroby mogą być nadal aktywne fizyczne.

Czytaj więcej »

08:20

W niedzielę 23 lipca 2017 r. w Liptowskim Mikulaszu na Słowacji odbędzie się II etap wspólnego polsko-słowackiego wyścigu rowerowego Euroregion Tatry Tour. Start zawodników odbędzie się o godz. 10.00 na Námesti Osloboditeľov, a trasa poprowadzi przez: Vlachy, Bobrovník i Liptovský Mikuláš - objazd dookoła do mety na Námestí Osloboditeľov.

Czytaj więcej »

07:28

Jak informuje oficjalna strona klubu sportowego Wierchy Rabka-Zdrój nowym trenerem piłkarzy seniorów, na codzień występujących w "A" Klasie został Franciszek Mrózek. Zmiany nastąpiły także na pozycji bramkarza, ponieważ z klubu postanowił odejść Tomasz Potaczek i od nowego sezonu będzie reprezentował barwy Sokoła Słopnice. 

Czytaj więcej »

10:10

16 lipca odbędzie się wyścig o Puchar Wójta Gminy Spytkowice – ostatni etap Podhale Tour 2017, jazda indywidualna na czas. W zawodach może wziąć udział każdy, kto posiada licencje kolarską od juniora wzwyż lub bez licencji - od 18 lat.

Czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.