Jakość powietrza

Wybierz kolor swojego Góral Info

Trwają prace administracyjne. Za utrudnienia w działaniu serwisu przepraszamy. Góral info.
Sport

23:21

Największe kariery sportowe zaczęły się od marzeń. Kamil Stoch jako kilkuletni chłopiec, z wiarą w swoje słowa mówił, że będzie mistrzem. Jest doskonałym przykładem, jak potężną siłę mają marzenia dzieci. Skocznie w Chochołowie są tym, co kiedyś mistrz olimpijski miał na kawałku pola koło domu, tylko że chochołowskie dzieci mają to teraz w wydaniu na najwyższym poziomie. Obecnie rolą dorosłych jest wspieranie tego co już zostało zbudowane, bo wielki sport XXI wieku rodzi się w kuźniach talentów, w fabrykach, takich jak ta, która powstała i rozwija się w Chochołowie.

Czytaj więcej »

10:23

W pięknych okolicznościach przyrody 10 stycznia br. na Długiej Polanie odbyły się Mistrzostwa Goszczyńskiego w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie. Na starcie stanęło dwudziestu trzech zawodników. Rywalizowano w kategorii dziewcząt i chłopców. Aura sprzyjała uczestnikom i organizatorom, stok był bardzo dobrze przygotowany.

 

Czytaj więcej »

10:41

Dawid Kubacki po raz pierwszy w swojej karierze zwyciężył w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich. Na Trampolino Dal Ben w Predazzo nie dał rywalom szans i po skokach na odległość 129,5 oraz 131,5 metra zdeklasował rywali. Na najniższym stopniu podium stanął Kamil Stoch, który przesunął się z ósmej lokaty zajmowanej po pierwszej serii. Kubacki przerwał tym samym świętną passę sześciu z rzędu zwycięstw Ryoyu Kobayashiego.

 

Czytaj więcej »

10:36

12 stycznia rozpoczął się VI Puchar Zakopanego w narciarstwie alpejskim. Na stoku na zakopiańskiej Harendzie pojawiła się blisko setka narciarzy-amatorów, zarówno tych rywalizujących w Pucharze Zakopanego Dzieci zaliczanym do klasyfikacji XLII Szkolnej Ligi Sportów Zimowych, jak i również w zawodach głównych Pucharu Zakopanego. Dorośli zawodnicy zmierzyli się ze sobą w bardzo widowiskowej konkurencji jaką jest slalom równoległy.

 

Czytaj więcej »

08:52

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula i zakopiańskie stacje narciarskie zapraszają na szóstą edycję Pucharu Zakopanego Amatorów w Narciarstwie Alpejskim. Zawody te stanowią eliminacje do Mistrzostw Polski Amatorów PZN 2018/2019 oraz zaliczane są do punktacji Pucharu Polski Amatorów PZN. Pierwsza odsłona zawodów odbędzie się już 12 stycznia w Ośrodku Narciarskim Harenda.

 

Czytaj więcej »

08:15

Zapraszamy wszystkich narciarskich pasjonatów, tych urodzonych dla nart, jak również okazjonalnych miłośników stoków narciarskich. W każdych zawodach do wygrania nagrody ufundowane przez stacje narciarskie oraz Partnerów zawodów. W finale nie liczy się szybkość a precyzja wiec, każdy ma równe szanse na zwycięstwo. Swobodna atmosfera i niezapomniana przygoda na tle największych stoków Podhala czekają na każdego, kto zgłosi chęć uczestnictwa na stronie www.zakopane.pl/pucharzakopanego.

 

Czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.