Jakość powietrza

Nowy Targ - BARDZO DOBRA
Zakopane - DOBRA
22-09-2017 | piątek | Maury, Milany, Tomasza

Wybierz kolor swojego Góral Info

Trwają prace administracyjne. Za utrudnienia w działaniu serwisu przepraszamy. Góral info.
Sport

08:07

Zgodnie z planem osiem dni trwał montaż nowych torów na rozbiegu skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince. Słoweńska firma MANA Original z Kranja w sobotę, 9 września zakończyła prace związane z modernizacją rozbiegu wiślańskiego obiektu, a nowe tory montował sam założyciel firmy - Mark Tomazin.

Czytaj więcej »

15:26

- Miło nam poinformować, że jest już znany termin przyszłorocznego Jubileuszowego X Biegu Podhalańskiego, który został zaplanowany na dzień 10 lutego 2018 r. (sobota) - mówi Mateusz Zamojski z Urzędu Miasta Nowy Targ.

Czytaj więcej »

07:24

Za nami 13. edycja Maratonu Gorce. Jak co roku - tradycyjnie w pierwszą sobotę września z Krościenka nad Dunajcem wystartowali zawodnicy chcący się zmierzyć z trasą wiodącą przez Lubań, Przełęcz Knurowską ,Turbacz do Nowego Targu. Na dystansie zbliżonym do maratońskiego mieli do pokonania 1820 metrów pod górę co dla wielu było nie lada wyzwaniem. Pogoda dopisała biegaczom - choć zapewne inaczej ją będą wspominać zwykli turyści, czy kibice na trasie.

Czytaj więcej »

09:09

W pierwszym meczu nowego sezonu Małopolskiej Ligi Młodzika A.P. Wisła Czarny Dunajec udała się do Krakowa na mecz z Wisłą Kraków, co ciekawe bliżej wygranej w tym spotkaniu byli podopieczni trenera Pawła Batkiewicza, ale brakowało im zimnej krwi pod bramkę gospodarzy.

Czytaj więcej »

07:43

Przed nami XIII edycja Maratonu Gorce. 2 września śmiałkowie rozpoczną bieg w Krościenku nad Dunajcem, przemierzą cały masyw Gorców, aby czerwonym szlakiem przez Lubań, Przełęcz Knurowską na Turbacz i zielonym szlakiem dotrzeć do Nowego Targu.

Czytaj więcej »

Patrząc na ostatni sezon w Lidze Hiszpańskiej, zapewne wiele osób wspomina go z łęzką w oku (szczególnie kibice Realu Madryt, który wygrał tą ligę), albowiem walka w niej od bardzo dawna nie była tak wyrównana. Co więcej, kwestie mistrzostwa rozgrywały się właściwie do samego końca i do momentu zakończenia ostatnich spotkań ligowych.

Czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.