Jakość powietrza

Wybierz kolor swojego Góral Info

Trwają prace administracyjne. Za utrudnienia w działaniu serwisu przepraszamy. Góral info.
Rozmaitości

07:03

Na Gubałówce w Zakopanem odbyła się wyjątkowa impreza. W ramach akcji Dzieciaki do Rakiet na szczycie, z którego rozpościera się najpiękniejsza panorama Tatr, rozstawione zostały minikorty tenisowe, na których każde dziecko mogło bezpłatnie spróbować gry w tenisa pod okiem profesjonalnych trenerów. Wraz z dziećmi w tenisa grał ambasador akcji – Mariusz Fyrstenberg. Wydarzenie w Zakopanem zakończyło tournée po największych kurortach Polski w ramach trzeciej edycji akcji Dzieciaki do Rakiet. Od początku września akcja przenosi się do szkół podstawowych, na lekcje wychowania fizycznego.

 

Czytaj więcej »

14:40

W tym roku w strefie rodzinnej będzie „naukowo”. Począwszy od warsztatów „Mini mini Jarmark” dla najmłodszych z rodzicami, poprzez warsztaty dla ciekawych „Kolorowy zawrót głowy”, aż po tegoroczną gwiazdę naszej strefy Pana Korka i jego Szalonych Naukowców (eksperymenty i pokaz naukowy).

 

Czytaj więcej »

09:50

Podczas  przedłużonego weekendu sierpniowego, 14 sierpnia na placu pod kolejką Szczawnica bawiła się w rytmach disco polo. Mimo deszczu publiczność przybyła tłumnie, by zobaczyć na żywo swoich idoli. A na estradzie wystąpili: Jagoda & Brylant, Czadomen i Long & Junior. Widzowi pod parasolami śpiewali wspólnie z wykonawcami, tańczyli i oklaskiwali kolejne występy. Zabawa trwała do nocy!

 

Czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.