Jakość powietrza

Nowy Targ - BARDZO DOBRA
Zakopane - UMIARKOWANA
27-05-2017 | sobota | Amandy, Jana, Juliana

Wybierz kolor swojego Góral Info

Trwają prace administracyjne. Za utrudnienia w działaniu serwisu przepraszamy. Góral info.
Rozmaitości

13:03

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Podczerwonem serdecznie zaprasza na Taneczną Majówkę z zespołem Góral Power, która odbędzie się 27.05.2017 r. w remizie OSP w Koniówce. Zabawie tanecznej przyświeca szczytny cel. Cały dochód zostanie przekazany na dofinansowanie organizacji „zielonej szkoły” dla uczniów z Podczerwonego i Koniówki.

Czytaj więcej »

06:53

We wtorek 23 maja w Szkole Podstawowej w Klikuszowej odbyło się wielkie święto – akademia z okazji „Dnia Rodziny”. Była to pierwsza taka impreza w historii szkoły. Udział wzięli najważniejsi goście, a więc Rodzice, którzy zostali serdecznie powitani przez dyrektor szkoły Małgorzatę Klag. Na uroczystość przybyli także radny powiatowy Stanisław Żółtek oraz sołtys Klikuszowej Czesława Fic.

Czytaj więcej »

15:38

Wielokrotnie już nagradzana „Magia nart” autorstwa Beaty Słamy i Wojciecha Szatkowskiego otrzymała nagrodę w prestiżowym konkursie organizowanym przez Polskie Towarzystwo Wydawców Książek, w kategorii „Książki naukowe, popularnonaukowe (humanistyka)”.

Czytaj więcej »

20:33

Piekielnicki Dzień Dziecka należy uznać za udany. Organizatorzy festynu dla najmłodszych mieszkańców Piekielnika postarali się, aby atrakcji nie zabrakło. Pojawili się też dorośli, którzy postanowili w ten sposób spędzić czas ze swoimi pociechami.

Czytaj więcej »

08:22

Mamy maj, czyli najbardziej wiosenny miesiąc. W Rabce-Zdroju ta przepiękna pora roku wygląda niezwykle, co pokazują fotografie wykonane przez rabczańskiego artystę Jana Cieplińskiego. Zdjęcia przedstawiają magię wiosny w uzdrowisku. 

Czytaj więcej »

06:50

Muzeum Karola Szymanowskiego w willi „Atma” w Zakopanem stanowiące Oddział Muzeum Narodowego w Krakowie zaprasza na Noc Muzeów 2017, która odbędzie się w sobotę 20 maja. Organizatorzy przygotowali szereg koncertów, a dla najwytrwalszych niespodzianki. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny. 

Czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.