Jakość powietrza

Nowy Targ - DOSTATECZNA
Zakopane - UMIARKOWANA
25-11-2017 | sobota | Elżbiety, Katarzyny, Klemensa

Wybierz kolor swojego Góral Info

Trwają prace administracyjne. Za utrudnienia w działaniu serwisu przepraszamy. Góral info.
Informacje

22:49

Strażacy ochotnicy z gminy Czarny Dunajec spotkali się na uroczystej mszy świętej, w sobotę 18 listopada 2017 r., w kościele pw. Przenajświętszej Trójcy, by wspólnie pomodlić się w intencji strażaków, którzy odeszli w tym roku do wieczności.

Czytaj więcej »

14:44

Burmistrz Miasta Zakopane zawiadamia, że w dniach od 24 listopada od godz. 8.00 do 25 listopada do godz. 18.00, w związku z inwestycją pn. „Przebudowa odcinka drogi ul. Króle w Zakopanem”, zostanie zamknięty ruch drogowy na odcinku ul. Króle od mostu do sklepu na wjeździe na ul. Harenda.

Czytaj więcej »

11:49

Radna Elżbieta Watycha wyszła z inicjatywą powołania punktu stacjonowania karetki pogotowia na terenie Witowa. Argumentem, który ma przemawiać za realizacją tego pomysłu jest sytuacja, która panuje obecnie na DW 958. Wydłużający się czas przejazdu tą drogą spowodowany m.in. prowadzonymi remontami nie pozostaje bez znaczenia szczególnie w chwili, gdy do poszkodowanego musi dotrzeć karetka pogotowia.

Czytaj więcej »

10:34

Przy Szkole Podstawowej w Rogoźniku powstał długo wyczekiwany obiekt sportowy. Dzięki staraniom wielu instytucji oraz samych mieszkańców miejscowości, uczniowie będą mieli do swojej dyspozycji nową salę gimnastyczną. Uroczyste otwarcie i przekazanie inwestycji do użytku planowane jest na początek stycznia 2018 roku.

Czytaj więcej »

09:53

W najnowszym numerze gazety Góral Info piszemy o IX Góralskich Rekolekcjach, które odbyły się w Pieniążkowicach, niebezpiecznej drodze w Rabie Wyżnej oraz Legii Akademickiej na PPWSZ w Nowym Targu.

Czytaj więcej »

08:29

Sektor odnawialnych źródeł energii należy do dynamicznie rozwijającej się gałęzi gospodarki w naszym kraju. Zakłada się, że w Polsce będą wspierane przedsięwzięcia producentów energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych. Wspierany będzie rozwój rozproszonych źródeł energii odnawialnych.

Czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.