Jakość powietrza

Nowy Targ - BARDZO DOBRA
Zakopane - DOBRA
27-07-2017 | czwartek | Aureliusza, Natalii, Rudolfa

Wybierz kolor swojego Góral Info

Trwają prace administracyjne. Za utrudnienia w działaniu serwisu przepraszamy. Góral info.
Informacje

20:40

Podhalański Szpital Specjalistyczny w Nowym Targu zaprasza do wzięcia udziału w projekcie finansowanym z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020 pn. „Popularyzacja badań kolonoskopowych i podniesienie świadomości w zakresie profilaktyki raka jelita grubego wśród mieszkańców powiatu nowotarskiego przez Podhalański Szpital Specjalistyczny w Nowym Targu”

Czytaj więcej »

15:01

10 budynków użyteczności publicznej zlokalizowanych na terenie gminy Czarny Dunajec w tym 7 szkół, 1 przedszkole i 2 remizy wkrótce przejdą gruntowną termomodernizację dzięki środkom z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja obiektów użyteczności publicznej w gminie Czarny Dunajec”.

Czytaj więcej »

09:21

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;  nie przez to co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”. Dzisiaj, tym mottem Jana Pawła II absolwenci Instytutu Nauk o Zdrowiu kierunków: pielęgniarstwa i ratownictwa medycznego żegnali się uroczyście z Podhalańską Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Nowym Targu.

Czytaj więcej »

10:02

Chodniki w Podczerwonem to marzenie prawie każdego mieszkańca tej malowniczej miejscowości w gminie Czarny Dunajec. Wiele długich lat oczekiwań właśnie się zakończyło. W górnej części miejscowości przy drodze wojewódzkiej 958 zamontowano pierwsze krawężniki oddzielające jezdnię od chodników.

Czytaj więcej »

11:56

Na początku lipca w Zakopanem podpisano list intencyjny dotyczący utworzenia w 2018 roku trzech całorocznych linii autobusowych, łączących polską i słowacką część Podtatrza. Obecnie trwają w tej sprawie rozmowy ze Słowakami, a ich pierwsze efekty, jak zaznacza Jakub Łoginow z inicjatywy „Polska – Słowacja – autobusy”, są bardzo obiecujące.

Czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.