Jakość powietrza

Wybierz kolor swojego Góral Info

Trwają prace administracyjne. Za utrudnienia w działaniu serwisu przepraszamy. Góral info.
Informacje

10:37
Przed nami prawdziwe święto fanów skoków narciarskich. Już w najbliższy weekend (18-20 stycznia) Zakopane przeżyje prawdziwe oblężenie. Pod Giewont przybędą najlepsi zawodnicy z całego świata. Nie zabraknie oczywiście lidera klasyfikacji generalnej Japończyka Ryoyu Kobayashiego. Partnerem tegorocznego wydarzenia jest Województwo Małopolskie.

13:49

Z uwagi na trudne warunki atmosferyczne panujące na drogach w dniach 16-18 stycznia Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego Oddział Terenowy w Nowym Targu wstrzymuje przeprowadzanie egzaminów praktycznych – odbędą się one w terminie późniejszym.

 

Czytaj więcej »

11:17

Zaczynają się ferie zimowe i rozpoczynają się intensywne działania Inspekcji Transportu Drogowego – ruszyła akcja „Bezpieczny autokar”. O bezpieczeństwie dzieci wyjeżdżających na zimowy wypoczynek i wzmożonych kontrolach ITD mówili podczas briefingu zorganizowanego w punkcie kontrolnym w Głogoczowie Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk, Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur, Wojewoda Małopolski Piotr Ćwik oraz Wojewódzki Inspektor Transportu Drogowego Paweł Kucharczyk.

 

Czytaj więcej »

10:12

Od soboty, 12 stycznia trwają zimowe ferie, a prognozy pogody zapowiadają opady śniegu i ujemne temperatury. Ruch na drogach może być wzmożony. Apelujemy do kierowców, aby odpowiednio przygotować swoje pojazdy do podróży w zimowych warunkach, aby zwrócić uwagę na stan ogumienia i wyposażyć samochód w odpowiednie opony. Warto zaopatrzyć pojazd w linę holowniczą, łopatkę do odśnieżania, kamizelkę odblaskową, apteczkę i łańcuchy na koła - apelują policjanci.

 

Czytaj więcej »

08:39

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Nowym Targu, w związku ze zbliżającym się sezonem epidemicznym grypy przypomina o zagrożeniach, jakie niesie ze sobą tego typu infekcja. Warto pamiętać, że szczególnie narażone na zachorowanie są osoby z grup ryzyka, m.in. seniorzy, dzieci i kobiety w ciąży.

 

Czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.